Perkraustymo patarimaiPersikėlimas yra svarbus ir galbūt įdomus įvykis kiekvieno žmogaus gyvenime. Mes pasirūpinsime kad jūsų perkraustymas vyktų be stresų ir rūpesčių, mes pasiūlysime jums tik kokybiškų pakavimo medžiagų, kokybiškas sandėliavimo bei transporto paslaugas. Bei konsultacijas susijusias su perkraustymo klausimais. Mes tikimės, kad šie persikraustymo patarimai padės jums pasirengti judėti.

•   Pasiruoškite iš anksto – persikraustant, jums reikės organizuoti daug dalykų iš anksto. Susidarykite numatomų darbų sąrašą. Informokite apie  perkraustymą reikalingus žmones. Gaukite daug pakavimo medžiagų, pagalvokite apie baldus ir daiktus kuriuos norėsite perkraustyti, ir apie daiktus kuriuos vertėtų tiesiog palikti. Susidarykite perkraustomų daiktų sąrašą.

•   Perkraustymo įmonės pasirinkimas - svarbu pasirinkti patikimą perkraustymo įmonę (tai turėtų būti legaliai vykdanti veiklą įmonė, su legaliais darbuotojais, didele perkraustymo darbų patirtimi, bei nepriekaištinga reputacija, galinti pasiūlyti klientui specialias dėžes ir pakavimo medžiagas). Pasirašykite  perkraustymo paslaugų sutartį, aptarkite perkraustymo paslaugų eigą bei jums rūpimus klausimus su perkraustymo įmonės atstovu. (Pvz. aptarkite kokios pakavimo medžiagos bus reikalingos, darbo jėga, bei kokio dydžio transportas, įsitikinkite ar transportas privažiuos prie jūsų namų).

•   Perkraustymo metu - perkraustymo dieną – pasistenkite dalyvauti  procese, nes jūs esate svarbiausias dalyvis. Pasirūpinkite, kad vaikai bei naminiai gyvūnai netrukdytų kraustytojams dirbti. Nepakuokite asmens dokumentų, juvelyrinių dirbinių ir pinigų, šiuos daiktus rekomenduojama persivežti asmeniškai. Šių daiktų jums gali prireikti persikeliant. Kambarinius augalus stenkitės pervežti savo transportu, nelaistomi ar laikomi netinkamomis sąlygomis ilgesnį laiką augalai gali nuvysti ar netgi žūti. Krovos darbus leiskite atlikti kraustymo kompanijos specialistams. Patikrinkite ar  nepalikote jokių daiktų pasikrovimo vietoje.

•   Po  perkraustymo – patikrinkite patalpas pro kurias buvo nešami baldai ir kiti daiktai. Pasirašykite dokumentus. Įsitikinkite ar pervežami daiktai nebuvo apgadinti ir ar buvo pervežti visi daiktai. Jei yra padaryta žala, tai privalo būti nurodyta dokumentuose prieš vairuotojo ar pakavimo komandos išvykimą, kitu atveju pretenzija bus atmesta.

Krovinių pervežimas